K dopravě zdarma Vám zbývá nakoupit za 1500 Kč

Cannaderm - Natura - sprchový peeling s rašelinou 200ml

Natura - sprchový peeling s rašelinou 200ml
nahled

(4.0)

Cannaderm - Natura - sprchový peeling s rašelinou 200ml

Mikročástice jojoby a rašeliny aktivně a bez podráždění odstraňují - gumují svrchní odumřelé buňky pokožky a šetrné mycí látky důkladně smyjí nečistoty. Dochází k lepší cirkulaci krve, tonizaci pokožky a zvýšenému příjmu blahodárných lipidů z konopí a huminových kyselin z rašeliny jako při lázeňské proceduře. Rozmarýnový olej působí při sprchování nejen na pokožku, jeho jemná vůně působí také aromaterapeuticky na uvolnění a zmírnění napětí a stresu. Peeling je vhodný také na mytí citlivé, suché, šupící pokožky a gomáž obličeje. Upozornění pro obchodníky i spotřebitele: peeling je velmý tmavý a je plněn do poloprůhledných tub, aby byl lépe vidět obsah. Z technologických důvodů ale není možné plnit tuby až po okraj - nebylo by možné je svařit ve spoji. Proto mezi hladinou produktu a horní hranou tuby je vždy prázdný prostor. To však není známka toho, že by peelingu bylo v tubě méně než 200ml, tuby jsou plněny automaticky a je kontrolována i výsledná hmotnost produktu.

Výrobce/značka: Cannaderm

Složení: Aqua, Peat Extract, Disodium Cocoyl Glutamate, Cannabis Sativa Seed Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Citrus Grandis Extract, Xanthan Gum, Rosmarinus Officinalis Oil, Cymbopogon Flexuosus Oil

Použití: Během sprchování peeling naneste rukou na vlhkou pokožku, jemnými krouživými pohyby napěňte. Jemné částečky rašeliny a jojoby přitom jemně gumují svrchní buňky a suché šupinky pokožky. Peeling nenechávejte na pokožce zaschnout. Upozornění: tmavá barva rašeliny může způsobit neestetické šmouhy na světlých textiliích nebo obkladech koupelny, po sprchování vždy peeling důkladně opláchněte!

Dodací lhůta týden
200ml
Cena: 237 Kč s DPH
Přihlášení do obchodu
Nákupní kočárek
Položek:0ks
Celkem:0 Kč s DPH
Vaše názory
Oblečení pro miminka - názory
Akce a slevy
Přihlaste se k odběru akcí a slev na nase-miminko.cz a získejte slevu na nákup ve výši 50 Kč.

Doporučujeme
Lichožrout.cz - specialista na ponožky a termoprádlo