K dopravě zdarma Vám zbývá nakoupit za 1500 Kč

Cannaderm - Atopos - mléko atopie a lupénka 150ml

Atopos - mléko atopie a lupénka 150ml
nahled

(0.0)

Cannaderm - Atopos - mléko atopie a lupénka 150ml

Atopos ošetřujicí mléko s obsahem čistého konopného oleje, rašeliny a bisabololu pro celodenní ošetření suché, svědivé a drsné pokožky celého těla. Vhodný i pro pokožku s projevy atopie či lupénky. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk, obnovují hydratační a pH rovnováhu pokožky. Obnovený mikrofilm chrání pokožku nadměrnému vysušování. Pokožka je po aplikaci výrazně zklidněná, zjemněná a revitalizovaná.NOVĚ: původní rašelinový extrakt v atoposu už nahradila v posledních šaržích (léto 2008) NOVÁ RAŠELINA, velmi kvalitní a koncentrovaná nejčistší rašelina s vynikajicím zastoupením účinných huminových kyselin. NOVÉ ŠARŽE ATOPOSU mléka mají proto mírně tmavší zbarvení a ještě lepší léčebné účinky díky vyššímu zastoupení organických kyselin z rašeliny.BLAHODÁRNÉ ÚČINKY rašeliny jsou dobře známy z mnoha odborných vědeckých prací i z lázeňských procedur. Rašelina velmi příznivě ovlivňuje stav zdravé i nemocné pokožky, velmi vhodná je i pro atopiky jak v podobě lázní či zábalů, tak i jako účinná ingredience do krémů a mastí. Jen vzácně se může vyskytnout přecitlivělost na některou složku rašeliny, pokud se objeví reakce například po bahenním zábalu během lázeňského pobytu, doporučujeme kosmetiku s obsahem rašeliny před nákupem nejprve otestovat na malé ploše pokožky.

Výrobce/značka: Cannaderm

Složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Panthenol, Peat Extract, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fruktose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Glucose, Xanthan Gum, Allantoin, Bisabolol, Glucose Oxidase, Lactoperoxidase.

Použití: Mléko vetřete jemně do pokožky, ideálně po koupeli. Nepoužívejte pro ošetření očních partií. Případné zčervenání pokožky není na závadu a samo vymizí.

Dodací lhůta týden
150ml
Cena: 258 Kč s DPH
K tomuto zboží si zákazníci také koupili:

Cannaderm - Atopos - ošetřující krém atopie a lupénka 75g

Atopos - ošetřující krém atopie a lupénka 75g
Atopos krém z čistého konopného oleje, s rašelinou, arnikou a panthenolem pro celodenní ošetření suché, svědivé a drsné pokožky. Vhodný i pro pokožku s projevy atopie či lupénky.
Dodací lhůta týden
75g
223 Kč

Cannaderm - Capillus - šampon na lupy 150ml

Capillus - šampon na lupy 150ml
Capillus - nový program speciální péče o pokožku hlavy s projevy kožních obtíží jako je seborea, snadměrná tvorba lupů (mastných i suchých) nebo podráždění, zarudnutí či svědivost vlasové pokožky.
Dodací lhůta týden
150ml
255 Kč
Přihlášení do obchodu
Nákupní kočárek
Položek:0ks
Celkem:0 Kč s DPH
Vaše názory
Oblečení pro miminka - názory
Akce a slevy
Přihlaste se k odběru akcí a slev na nase-miminko.cz a získejte slevu na nákup ve výši 50 Kč.

Doporučujeme
Lichožrout.cz - specialista na ponožky a termoprádlo